НОВИНИ

Любі мої друзі… Ось він і прийшов… такий жаданий та бажаний новий навчальний рік. Розумію, друзі, як нам з вами бракувало живого спілкування… Пригадайте, як ми завершували попередній навчальний рік… але це уже історія, яка до болю залишиться в наших серцях.
       Сьогодні, друзі, починається нова історія, яку ми напишемо спільно з вами… Так, не дивуйтесь, це буде трішки незвично, оскільки нам доведеться одночасно навчатись та боротись з цим "злюкою" коронавірусом. Це майже так, як у ваших улюблених комп'ютерних іграх: треба знищити злочинця… Та, нажаль, любі мої, життя це не гра і в житті не можна "перезавантажитись". Я повинен вам це сказати, бо вважаю усіх вас своїми партнерами, чи партнерками, а від так уже трішки дорослими. А разом з дорослішанням приходить відповідальність. Я зараз дуже вас щось попрошу, але пообіцяйте, що виконаєте. Цього навчального року трішки незвичним буде наше навчання, але це набагато краще, ніж просто сидіти вдома. Ех, мій друже, чи подруго, мабуть у школі таки цікавіше. Тут є твої друзі-однокласники і тут твій час пролітає непомітно та ще й з користю для тебе. Тому, ласкаво просимо до школи.
           Але, на вході до школи тобі доведеться пройти перевірку.. не ображайся, це ж заради твоєї безпеки та безпеки твоїх друзів. Ти ж не хочеш захворіти? Довіряй своїй вчительці, адже вона трішки більше знає і завжди прийде тобі на допомогу. Мені дуже сумно, що тобі доведеться зробити "па-па" своїм любимим мамусям, татусям лиш на вході у школу, але уяви собі, як радо вони тебе зустрінуть після уроків.. Впевнений, що смачненького чогось тобі точно куплять… але не зловживай, бо ти ж добре знаєш, що у житті не дається усе просто так. Твоїм батькам треба працювати, а тобі… навчатись, бо саме це твоя "робота" на сьогодні. Пригадуєте, як ми одягали маски ведмедика, зайчика під час різних свят. Щось таке схоже будемо одягати й тепер. Розумію, що важко дихати у такій масці, але твої легені на той час дихають чистим повітрям. До речі, маску можна буде зняти на початку уроку, і не забудь, що твоя масочка саме твій захист…. Я добре знаю, як хочеться обійнятися та привітатися за руку зі своїми друзяками… самому кортить так привітатись, але цього року краще зробити це "кулачок до кулачка". Це також буде "круто" і стильно… Ну що ж, до зустрічі… А зовсім забув нагадати: МИ ВАС ДУЖЕ ДУЖЕ ЛЮБИМО!

   Шановні батьки! Ми, вітаємо Вас з початком нового навчального року, дякуємо вам за розуміння та підтримку. Ви знаєте, що ми відриті серцем і душею для всіх добрих, чесних і порядних людей, але просимо Вас у час особливих заходів поставитись з розумінням до певних обмежувальних заходів. Повірте, що наші спільні діти під доброю опікою… Сподіваємось, що цей карантин завершиться і ми зможемо усі в єдності обійняти один одного. Але, поки що ми змушені обмежити для Вас вхід до школи. Просимо Вас навчити дітей, як правильно користуватися масками. Правильно обробляти та мити руки. Рекомендую провести кілька практичних тренінгів. Подбайте про невеличкий поліетиленовий пакетик із застібкою, у який складатиме маску Ваша дитина, під час уроку.
         Серйозним викликом для усіх нас буде щоденне дотримування послідовності певних однакових дій. Просимо не ігноруйте перевірку стану здоров'я вашої дитини. При будь-яких "нездорових" ознаках, викликайте сімейного лікаря. Подумайте, який ланцюжок може нарости у випадку, коли ви проігноруєте свої прямі обов'язки. Скажу простіше: це зачепить усіх, в тому числі вас і вашу дитину. Не думаю, що вам захочеться протягом двох тижнів перебувати на самоізоляції. Тому, користуємось гаслом:" легше попередити причину, аніж ліквідовувати наслідки!"

Але, досить про сумне! Сьогодні – свято: початок нового сезону захоплюючого та непередбаченого, цікавого та неймовірного дійства під назвою "новий навчальний рік". Хай він буде успішним для нас усіх. Вітаю, друзі з новим 2020-2021 навчальним роком!

Привітання директора школи 2020-2021 н. р. - відеоваріант звернення.

Шановне товариство! На ваші численні звернення щодо 1 вересня 2020р. надаємо офіційну інформацію. Отже, саме 1 вересня у День знань святкова програма відбуватиметься особливим чином. Для учнів 2,3,4 та спеціальних класів вітальні святкові заходи відбудуться о 9.00 год. і триватимуть орієнтовно до 10.30 год. Для першокласників та першокласниць, які вперше ступатимуть на шкільну стежину, святкове дійство відбудеться на шкільному майдані об 11.00 год. Також для наймолодших працюватиме фотозона в районі турніків. Шановні батьки, просимо вас із розумінням поставитись до даної ситуації. Діти заходитимуть до школи через три окремі входи. Деталі вам повідомлять ваші класні керівники. Окремо звертаємось до батьків першокласників. Просимо не скупчуватись на майдані школи, перебувати в масках, дотримуватись соціальної дистанції. 2 вересня школа працюватиме у буденному режимі за тимчасовим розкладом, про який вам повідомлять класні керівники. На всіх трьох входах відбуватимется температурний скрінінг. Антисептиками та дезінфікуючими речовинами школа забезпечена повністю. Ще раз нагадую про відповідальність за особисту безпеку. Просимо вибачення, що не можемо запросити усіх, але, сподіваюсь, що ви нас розумієте. У цих особливих умовах наша спільнота повинна ще більше згуртуватись і бути єдиною. 2020-08-29 12-30-28 0021

Шановні батьки учнів та учениць Стрийська загальноосвітня школа І ступеня 11 прошу з розумінням ставитись до онлайн уроків, які викладаються у телеефірі для початкових класів. Це лише допоміжний ресурс від МОН України. Ми щиро дякуємо, що про нас не забувають, однак акцентуйте увагу на ті матеріали, які Вам надають Ваші учителі. Адже в кінцевому варіанті, відповідальність за певний рівень навчальних досягнень покладається саме на школу. Як саме відбуватиметься оцінювання навчальних досягнення у нашій школі, ми обговорили 29.04.2020р. Усі навчальні досягнення учнів та учениць будуть оцінені за результатами І семестру з перспективою до підвищення ( а не заниження)річної оцінки. Крім того, враховано, що у вересні 2020 р. буде передбачено певний час на корекцію знань умінь і навичок для тих, хто не досяг певного рівня у поточному класі. Сподіваюсь на комунікативну підтримку і розуміння. За більш детальною інформацією звертайтесь до кдасних керівників своїх класів. З повагою, директор школи Сергій Запісов

Наша школа - це радість для дітей, спокій для батьків і творчість для вчителів

©2020